Půjčka bez doložení příjmů je vhodná pro ty kteří mají malé příjmy a nechtějí proto dokládat svoje příjmy a nosit potvrzení o výše příjmů.

Půjčka bez doložení příjmů – pro koho ?

Půjčka bez doložení příjmů je variantou půjčky pro ty, kteří nechtějí obíhat s potvrzení o výše příjmů. Půjčka bez doložení příjmů je tedy vhodná i pro lidi bez příjmů, pro nezaměstnané, pro maminky na mateřské dovolené nebo také pro lidé kteří mají příjmy, ale nemohou je legálně dokázat.

Půjčka bez doložení příjmů – banka či nebankovní společnost ?

Půjčka bez doložení příjmů je pro toho kdo půjčku poskytuje velice rizikový produkt. Zéjména pro že půjčka bez doložení

Půjčka bez doložení příjmů

Půjčka bez doložení příjmů

příjmů je určen pro úplně všechny lidi. Neověřuje se výše vašich aktuálních příjmů. Klasické banky nejsou ochotné toto riziko akceptovat a v jejich nábídce produktů tedy nenajdete finančí produkt s názvem půjčka bez doložení příjmů. Šance se naopak chopily nebankovní společnosti, níže si o nich povíme více.

Půjčka bez doložení příjmů – nebankovní společnosti

Výběr nebankovní společnosti je asi vůbec to nejtěžší co vás při výběru půjčky bez doložení příjmů čeká. Je potřeba vybírat si takové nebankovní společnosti, které myslí i na blaho lidí a ne jen na výše vlastního zisku.

Doporučujeme především takové nebankovní společnost, kterou jsou velké a známé. Malým nebankovním společnostem se radši vyhněte.

Půjčka bez doložení příjmů – neúčlelová půjčka

Půjčka bez doložení příjmů nehlídá na co peníze použijete. Můžete je použít na cokoli. Naopak účelová půjčka je například úvěr ze stavebního spoření.

Později tedy nemusíte nikde dokládat, na co byla půjčka bez doložení příjmů.

Půjčka bez doložení příjmů – nej výhody

Půjčka bez doložení příjmů má hlavní výhodu v tom, že nemusíte nikomu nosit potvrzení o výše příjmů vaší rodiny. Ať již se jedná o příjmy ze zaměstnání či podnikání. Půjčka bez doložení příjmů je také dobrá v tom, že o půjčku můžete zažádat jednodušše přes internet nebo telefon či mobil.

Půjčka bez doložení příjmů – nevýhody

Půjčka bez doložení příjmů je riziková v tom, že má většinou větší úrokovou míru, z čehož vyplívá že je větší i roční RPSN. Což zjednduššeně znamená kolik za půjčku přeplatíte za rok.